ח"כ רויטל סויד

ברוכים הבאים

לעמוד האישי של רויטל סויד

קורות חיים


סגנית יו"ר מחוז תל אביב והמרכז בלשכת עורכי הדין, יו"ר הועדה לעניינים פליליים במחוז וחברה בוועדה המייעצת לבחירת שופטים.

נולדה ב 1967 ליוסף מיימון וברוריה קסטל, בת למשפחת קסטל, אשר הגיעו ארצה לאחר גירוש ספרד. בעקבות מאורעות תרפ"ט עזבו את חברון והיו לאחת מהמשפחות אשר ייסדו את העיר חדרה.
נשואה, אם לארבעה ומתגוררת ברעננה.

סויד עורכת דין מזה כ- 23 שנים, בוגרת אוניברסיטת בר אילן, בתואר ראשון ושני במשפטים. את הקריירה המשפטית שלה החלה כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) ובשנת 1994 ייסדה משרד עצמאי מוביל בתחום הפלילי. במהלך השנים ובמשך מספר קדנציות שימשה סויד בתפקידים שונים ובין היתר: סגנית יו"ר מחוז תל אביב והמרכז בלשכת עורכי הדין, יו"ר הועדה לעניינים פליליים במחוז וחברה בוועדה המייעצת למינוי שופטים. סויד יצגה בין היתר בהתנדבות, נפגעי ונפגעות תקיפה מינית וקורבנות אלימות.
סויד משמשת כמרצה במכללת שערי משפט, בכנסים לעורכי דין ובוועדות ציבוריות שונות.

כמו כן, עסקה בהתנדבות בעשייה ציבורית בעיר מגוריה, כנציגת ציבור בוועדות בחינה לתפקידי עירייה ומכרזים ולאחרונה מונתה כיו"ר ועדת ערר ארנונה בעיר.

ערב הבחירות המקדימות של מפלגת העבודה לכנסת ה-20, קיבלה סויד החלטה להתמקד בעשייה ציבורית בלבד והתמודדה על מקום ברשימת המפלגה.

Share Button

בלוג אישי

2015-12-15 14:48:12

מאמרים נוספים

איומים, קללות והסתה כנגד נשיא מדינת ישראל


איומים, קללות והסתה כנגד נשיא מדינת ישראל, והכל מכיוון שהשתתף בכנס ״הארץ״ בו נטלו חלק גם נציגי ארגון ״שוברים שתיקה״. אין לי שום אהדה כלפי ארגון שוברים שתיקה- נהפוך הוא. איני מסכימה עם פועלו כלל, לטעמי הוא פוגע בחיילי צה״ל ובמדינת ישראל.

נשיא המדינה שלנו זה שמייצג את הקול השפוי, הקול שדוגל בשיוויון, הקול הדמוקרטי, בחר להשתתף בכנס עם חברי הארגון. אז מה? מן הראוי, שמכל הקשת הפוליטית היו מגנים את ההסתה כנגד הנשיא. כיצד יתכן שמתירים את דמו של נשיא המדינה ואף אחד מהממשלה אינו פוצה פה? אדוני ראש הממשלה, מתירים את דמו של הנשיא, ושתיקתך – זועקת!

רויטל סויד_פוסט_15.12.15

 

 

הצטרפו לניוזלטר של רויטל סויד

לוח אירועים

פניה אישית לח"כ רויטל סויד

אני כאן בשבילך.


02-6753333
revitals@knesset.gov.il