ח"כ מרב מיכאלי

ברוכים הבאים

לעמוד האישי של מרב מיכאלי

קורות חיים


לשעבר עיתונאית בכירה ומרצה באוניברסיטאות ובמכללות בנושאי תקשורת ומגדר. מקימת קבוצת "עזרת נשים", הפועלת למען מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית. חברה בוועד הפועל של ”ישראל יוזמת – יוזמת השלום הישראלית".

מרב מיכאלי, לשעבר פובליציסטית ומראיינת בעתון "הארץ", עיתונאית, אשת תקשורת ופעילה חברתית ופמיניסטית ותיקה. את דרכה המקצועית החלה בגלי צה"ל, שם הגישה במשך עשר שנים תכניות אקטואליה ותכניות בידור. בהמשך הקימה את תחנת הבת גלגל"צ והיתה שותפה להקמת "רדיו תל אביב", בשתיהן הגישה וערכה מגוון תכניות.

ב"רדיו תל אביב" אף שימשה כמנהלת התכניות ובהמשך הגישה גם את תכנית הבוקר ב 103. בטלוויזיה החלה את דרכה בהגשת "מבט ספורט" (ערוץ 1) ו"רואים 6/6" (הטלוויזיה החינוכית). ב-93', עם הקמת ערוץ 2, הייתה שותפה לתחילת שידורי "קשת", שם ערכה והגישה את "שישי חי". בהמשך הגישה, בערוצים שונים, מגוון תכניות ראיונות, אקטואליה ובידור.

בשנת 97' הקימה את קבוצת "עזרת נשים", במסגרתה היא משמשת יו"ר בפועל של מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בישראל. מאז, היא מעורבת במגוון פעילויות וארגונים חברתיים ופמיניסטיים. חברה בהנהלת תנועת 'ישראל יוזמת' שמקדמת את יוזמת השלום הערבית. רווקה, ומתגוררת בתל-אביב עם בן זוגה, כלבה ושני חתולים.

Share Button

בלוג אישי

2015-12-08 12:56:14

מאמרים נוספים

הביזיון השבועי בחסות נפתלי בנט


חברות וחברים יקרות ויקרים,   השבוע הזה היה צבוע כולו בצבעי ההתנהגות האסורה והמחפירה של שני חברי הכנסת ינון מגל ואורן חזן. אני בטוחה שאתם ואתן, כמי שמסתכלים על המוסד שאמור לייצג אתכן ואתכם, הייתןם במצוקה מול מופעי האימים שלהם. גם אנחנו, שהם כאילו קולגות שלנו, במצוקה מהאופן שבו ההתנהגות שלהם מדרדרת עוד ועוד את הדימוי של הכנסת ושל הפוליטיקה. בצירוף מקרים מדהים, ביום בו התפרסמו הטענות על הטרדה מינית של ינון מגל, צוין יום המאבק באלימות נגד נשים בכנסת. אמרתי במליאה, ואמשיך להגיד את זה בכל מקום – אלימות נגד נשים הייתה פה מאז ומעולם. היא הייתה לחם חוקנו כאנושות, כי מאז ומתמיד היה אי שוויון והוא היה לרעתנו. רק שבמאה השנים האחרונות, שבהן המאבק הפמיניסטי עלה מדרגה, הפכנו את האלימות נגד נשים להיות דבר שהוא לא חוקי, שהוא אסור. ולפעמים זה מבלבל, כי המאבק הפמיניסטי גם הביא נשים גם לתפקידי מפתח, תפקידים שבהם יש לנו כוח. וחוקי המשחק קצת משתנים, ואף אחד לא אוהב שמשנים לו את החוקים תוך כדי המשח

הצטרפו לניוזלטר של מרב מיכאלי

לוח אירועים

    פניה אישית לח"כ מרב מיכאלי

    אני כאן בשבילך.


    02-6408230
    michaelim@knesset.gov.il