ח"כ איציק שמולי

ברוכים הבאים

לעמוד האישי של איציק שמולי

קורות חיים


לשעבר יו"ר התאחדות הסטודנטים בישראל וחבר האסיפה הכללית העליונה התאחדות הסטודנטים האירופאית. ממנהיגי מחאת האוהלים בקיץ 2011, ממובילי המאבק למען שוויון בנטל, מוביל פרויקט התאחדות הסטודנטים בעיר לוד.

בוגר תואר ראשון בחינוך מיוחד במכללת אורנים ובשלהי לימודיו במסגרת תכנית המצטיינים לתואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטה העברית בירושלים. הוא מתגורר בלוד, כחלק ממהלך רחב שמוביל לחיזוק העיר מתוך תפיסה שגם הצעירים חייבים לפעול ולהיות חלק מהשינוי שאותו הם מבקשים לראות בחברה הישראלית.

הוביל מאבקים חברתיים רבים, ביניהם מאבק לשילוב אנשים עם מוגבלות בשוק התעסוקה, מאבק בתאגידי המים נגד ניתוקי המים לאנשים מעוטי יכולת, מאבק להסדרת הביטוח הסיעודי הקולקטיבי לגמלאים ומאבק למען הסדרת מעמדם וזכויותיהם של עובדי קבלן. אלה ועוד זיכו אותו בתואר "הח"כ החברתי ביותר" בכנסת מטעם ארגון המשמר החברתי.

Share Button

בלוג אישי

2015-07-20 02:25:55

מאמרים נוספים

מדינת ישראל הפקירה את העובדים הסוציאליים


מדינת ישראל הפקירה את העובדים הסוציאליים והיום הם פתחו במאבק. הם נאבקים על משהו שצריך היה להיות כאן כל כך מובן מאליו- העסקה ישירה ולא פוגענית של מי ששולחים אותו לקרב סיזיפי ויומיומי בחצר האחורית של החברה בישראל. אתמוך בהם בכל כוחי וכבר בשבוע הבא אניח את הצעת החוק להפסקת העסקתם הפוגענית וקליטתם להעסקה ישירה- לתשומת לבם של משה כחלון, אריה דרעי, חיים כץ ושאר נציגי השקופים בממשלה

הצטרפו לניוזלטר של איציק שמולי

לוח אירועים

פניה אישית לח"כ איציק שמולי

אני כאן בשבילך.


02-6408180
ishmuli@knesset.gov.il